Mūsų atliekamos paslaugos

Mūsų įmonė siūlo įvairias paslaugas, įskaitant individualius užsakymus, dizaino konsultacijas ir kokybišką projektų vykdymą. Su ilgamete patirtimi ir profesionalumu garantuojame klientams unikalius sprendimus bei pasitikėjimą nuosekliai aukštu aptarnavimo lygiu

Liejimas iš žalvario ir tauriųjų metalų

Tai amatininkų menas ir technologija, kuriais sukuriami metaliniai gaminiai. Liejikai naudoja įvairius liejimo metodus ir įrankius, kad formuotų karštą metalą į įvairius dizaino ir funkcionalumo elementus. Žalvaris, varis, bronza ar aliuminis dažnai pasirenkami dėl jų unikalumo, leidžiančio kurti nuo paprastų dekoratyvinių elementų iki sudėtingų meno dirbinių, atitinkančių klientų poreikius

Štampavimas

Specializuotose įmonėse, naudojant specializuotus įrankius, sukuriami medaliai su įvairiais dizainais, įrašais ar simboliais. Ši paslauga teikiama daugiausia specializuotose įmonėse, kur turima įrangos ir patirties medalių gamybai. Medaliai yra pripažinimo ir apdovanojimo simbolis šventėse, konkursuose, sporto varžybose ir kitose ceremonijose. Štampavimas leidžia kurti unikalius ir asmeninius medalius, atitinkančius kliento poreikius.

Dažymas, juvelyrinės emalės dėjimas

Procesas, kuriam naudojant specialias emalės medžiagas arba dažus, kuriami įvairūs medaliai, ženkliukai arba kitokie metaliniai gaminiai su įvairiais dizainais ir spalvomis. Jis dažnai naudojamas medalių, ženkliukų, ženklų ir kitų metalinių gaminio gamyboje, siekiant pridėti spalvų, tekstūrų ir dizaino elementų bei padidinti jų pritaikomumą įvairioms reikmėms.

Graviravimas

Specialia graviravimo mašina ar rankiniu būdu įrašomi įvairūs dizainai, tekstai ar simboliai ant paviršiaus. Rankinis graviravimas tinkamas mažiems projektams, reikalaujantiems detalaus požiūrio, o mašininis graviravimas efektyvus masinėje gamyboje.

Auksavimas, sidabravimas, nikeliavimas, oksidavimas

Paslaugos apima metalų paviršių apdorojimą: auksavimą, sidabravimą, nikeliavimą ir oksidavimą, siekiant suteikti jiems efektus ar savybes. Šie procesai naudojami ne tik dekoratyviniams tikslams, bet ir kaip korozijos apsauga metalų pramonėje, juvelyrikos dirbiniuose ir kt.

Odinių, odos pakaitalo, popierinių dėžučių gamyba

Paslauga, kuria siekiama sukurti elegantiškas, kokybiškas ir pritaikytas dėžutes, skirtas laikyti ir pristatyti įvairius medalius, apdovanojimus... Tai labai svarbu, siekiant su įpakavimu sukurti prabangų ir unikalų įspūdį. Įpakavimas padeda pagerinti ne tik pačių medalių vertę, bet ir prideda papildomo grožio ir vertės įvykiams ar šventėms.